Book online

Autoryzowany ośrodek z dietą

warzywno- owocową dr Ewy Dąbrowskiej

 1. Home
 2. Wellness Medical Spa
 3. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Get details
Background photo

Dieta Warzywno- Owocowa

Dieta warzywno - owocowa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej to wyjątkowa kuracja oczyszczająca, odchudzająca i lecznicza. Jest to naturalna i jedna z najskuteczniejszych metod leczenia chorób cywilizacyjnych. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń nauki oraz bogactwa roślin pomagamy zmienić życie na lepsze.

Wskazania

Dieta warzywno-owocowa jest wskazana dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących m.in. na:

 • Nadwagę,otyłość
 • Częste infekcje, alergie, choroby autoagresywne
 • Choroby układu krążenia ( np. nadciśnienie tętnicze, miażdżyca )

Czytaj więcej

Korzyści z diety

Dieta warzywno - owocowa nie jest uciążliwa i nie wymaga szczególnej wiedzy. Nie towarzyszą jej niemiłe objawy typowe dla różnych diet takie jak, na przykład: ciągłe ssanie w żołądku, drżenie rąk czy senność. Jej głównym celem jest oczyszczenie organizmu z tokstyn i przywrócenie mu wewnętrznej równowagi. Utrata wagi jest tylko jedną z dodatkowych korzyści, która przychodzi dość szybko. Częste posiłki, niski indeks kaloryczności składników pokarmowych, konieczność chrupania i długiego przeżuwania w większości surowych produktów sprawia, że posiłki trwają długo i wywołują efekt nasycenia.

Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowej

Oferujemy wykonanie szczegółowego panelu w kierunku nietolerancji pokarmowej, opartego o technikę mikromacierzową, pozwalający na wykluczenie reakcji krzyżowych pomiędzy pokarmami i skomponowanie kompleksowych zaleceń żywieniowych. Test jest doskonałym uzupełnieniem diety warzywno - owocowej i pozwala na eliminację składników przyczyniających się do zaburzeń w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Wyeliminuj objawy

 • ogólne osłabienie, ciągłe zmęczenie
 • brak koncentracji i obniżony nastrój
 • zaburzenia w funkcjonowaniu jelit
 • biegunki i wymioty
 • zmiany skórne
 • bóle głowy
 • bóle i obrzęki stawów

Więcej na temat testów

Smacznie i Zdrowo!

Smakuj Zdrowie!

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej to bogactwo smaków, dzięki którym odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu. Spożywane na co dzień posiłki mogą być pyszną alternatywą dla tabletek - zdrowe odżywianie to często najlepsze lekarstwo! Warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki pozwolą poznać nowe smaki. Pomysły naszego szefa kuchni to gwarancja smacznych i urozmaiconych posiłków serwowanych zgodnie z zaleceniami instytutu zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Przykładowe Menu

Ruch to zdrowie!

Aktywność fizyczna w diecie dr Ewy Dąbrowskiej odgrywa ważną rolę. Szybciej pozbywamy się toksyn, chronimy mięśnie i zwiększamy spalanie zapasów tkanki tłuszczowej. Nasi wykwalifikowani terapeuci zadbają o odpowiednią dawkę aktywności podczas pobytu w Kormoran Wellness Medical Spa

 

Zajęcia

 • Dzień zaczynami aktywną pobudką w ogrodzie lub na plaży jeszcze przed  śniadaniem-zajęcia oddechowe i stretching.
 • Przed obiadem wspólnie ćwiczymy w wodzie: aqua-rowerki lub aqua fitness lub na wesoło rozgrywki wodnej piłki ręcznej.
 • Późnym popołudniem czas na zajęcia out door- na świeżym powietrzu: siłownia pod chmurką, zdrowy kręgosłup, jogging plażą z morsowaniem, wycieczka rowerowa...

Pakiety z dietą

Show all packages
newsletter
Subscribe our newsletter!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close