Book online
Krok w stronę wellness-odzyskaj równowagę

Krok w stronę wellness-odzyskaj równowagę

Get details
Background photo

Book online

from 2 674 /stay

We support credit cards:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
All transactions are 100% safe
7 nights
FB - Full Board
Indywidulanie dobrany program Wellness & Life Balance, dzięki któremu wykorzystasz pobyt nad morzem na pełną regenerację. Nasi eksperci zadbają o Twoje samopoczucie, równowagę ciała i duszy, tak żeby każdy mógł pozwolić sobie na luksus bycia off-line i powrót do codziennych obowiązków z naładowanymi akumulatorami pełnymi dobrej energii.

W ramach pakietu Wellness & Life Balance proponujemy codziennie takie elementy programu, które, według światowych ekspertów, najbardziej sprzyjają odzyskaniu równowagi i dobrej energii: 

  • Body & Mind – wyjątkowe masaże harmonizujące ciało i umysł, łączące tradycje Wschodu i Zachodu, antystresowe wsparcie coachingowe, 
  • Earthing -  „bliżej Ziemi”:  sesje wyciszające,
  • RevitaDrink
  • Aktywność Sea Active – indywidualnie spersonalizowane
  • Beauty Time: indywidualnie dobrana pielęgnacja ciała i twarzy w zależności od celu terapii. 


Cena obejmuje: 7 noclegów w pokoju o wybranym standardzie,  śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego, serwowany witalny lunch, woda niegazowana do każdego posiłku, autorski program Wellness -  odzyskaj równowagę/18 godzin  spersonalizowanej terapii dla każdej osoby korzystającej z programu/


KADRA MEDYCZNA 

Lek. Andrzej Grodź

  • Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonat fizjoterapii i promowania aktywności fizycznej w zdrowym stylu życia, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i TraumatologicznegoLek. Violetta Kazimieruk


  • Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.Why book in our place?

We guarantee the lowest price
A confirmation e-mail will be sent to the following email address
You get an access to many attractive offers

Terms of reservation:

Arrival: 16:00
Departure: 10:00
Cancellation of reservation Rezerwacja niegwarantowana. Nie dot.rezerwacji, na poczet których wpłacono zadatek. Status rezerwacji ulegnie zmianie na gwarantowany po dokonaniu wpłaty zadatku w terminie do 3 dni. Depozyt za noclegi i usługi dodatkowe w postaci gotówki lub pre-autoryzacji karty kredytowej będzie wymagany podczas check-in. Anulacja powinna zawierać formę pisemną. W przypadku rezygnacji z pobytu: *Złożonej najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia pobytu anulacja jest bezpłatna. Hotel jest zobowiązany w terminie 21 dni do zwrotu pełnej kwoty zadatku. *Złożonej w terminie krótszym niż 45 dni przed rozpoczęciem pobytu, nie przysługuje zwrot zadatku. Po upływie 10 dni przed rozpoczęciem pobytu nie ma możliwości wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji do złożonej rezerwacji. Do 10 dni przed rozpoczęciem pobytu możliwa jest zmiana terminu pobytu (w zależności od dostępności pokoi) z uwzględnieniem faktu, iż cena w nowym wybranym terminie może być różna od pierwotnej.
Child policy Children up to 4 years old are free of charge if they sleep with parents. Children older than 5 years are charged with a smaller surcharge.

Other offers

Check price actions
newsletter
Subscribe our newsletter!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close