Book online

Prices & packages

Best holidays in poland

  1. Home
  2. Prices & packages
Background photo

Żyj Well! Najlepsze pakiety Medi & Spa nad morzem

W Kormoran Wellness Medical & Spa doskonale wiemy, że nasze zdrowie i samopoczucie zależy od wielu czynników. Chociaż dzisiejszy świat pędzi w zawrotnym czasie, my proponujemy zatrzymanie się, aktywny odpoczynek i spokojne, wnikliwe wsłuchanie się w swoje ciało. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, ile rzeczy mówią im własne organizmy. Spróbujemy więc nauczyć Cię, jak odczytywać takie sygnały.

Przyjeżdżając na weekend SPA nad morzem zrelaksujesz się  i wzmocnisz równowagę ducha i ciała. Wellness to zdrowa równowaga! To stan, w którym jesteśmy silni i potrafimy obronić się przed przemęczeniem, chorobami i depresją. Welleness to także świadomy styl życia. Wierzymy, że tylko w ten sposób będziemy mogli osiągnąć pełnię szczęścia. Żyj Well!

Programy, które powstały w Kormoran Wellness Medical&Spa, zostały przygotowane pod okiem specjalistów. Dzięki nim wiemy, że działać należy kompleksowo, nie omijając żadnego aspektu wpływającego na nasze ogólne samopoczucie. Dbanie o kondycję fizyczną, bez troski o kondycję psychiczną, nie przyniesie odpowiednich skutków. Tak samo, jak dbanie o kondycję psychiczną bez dbania o dietę. Chcemy pokazać Państwu, w jaki sposób można rozpocząć życie aktywne, zdrowe oraz świadome. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Przygotowane przez naszych terapeutów programy Medical kompleksowo zadbają o Twój organizm. Wspólnie znajdziemy przyczyny wszystkich Twoich dolegliwości i pomożemy Ci się z nimi skutecznie uporać! Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i naszym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci to zachować sprawność na kolejne długie lata. Nauczenie Cię świadomej, indywidualnej terapii w warunkach domowych jest dla nas niezwykle istotne.

W centrum MEDICAL dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dlatego też tak ważne są wnikliwe konsultacje z naszymi specjalistami, w tym m.in. fizjoterapeutami. Tylko indywidualnie dobrane ćwiczenia i zabiegi sprawią, że bezpiecznie i skutecznie poradzisz sobie ze swoimi dolegliwościami. Wypoczynek, rehabilitacja i sport mają także działanie profilaktyczne i zapobiegają powstawaniu kolejnych dysfunkcji organizmu. Weekend w Spa nad morzem może być początkiem nowej drogi życia!

Pomocne przy powrocie do zdrowia będą także nasze centrum SPA & Wellness. Relaks i zadbanie o swoje ciało doskonale wpłynie na Twoją kondycję psychiczną, która także ma wpływ na funkcjonowanie naszego ciała. Ruch w wodzie jest najskuteczniejszy przy wielu dolegliwościach, m.in. chorobach kręgosłupa, zapaleniu stawów, astmie czy osteoporozie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia w basenie sprawdzą się dla osób w każdym wieku, a także dla kobiet w ciąży. Ich głównym atutem jest to, że zwiększają ruchomość stawów, nie obciążając ich przy tym.

Nasze programy pobytowe są skierowane do wszystkich, którzy czują, że ich organizm domaga się pilnego zadbania o swoje potrzeby. Nauczymy Cię go słuchać i pracować tak, byś poczuł się znów dobrze. Kormoran to najlepsze Spa dla dwojga nad morzem!

newsletter
Subscribe our newsletter!