Book online

Autoryzowany ośrodek z dietą

warzywno- owocową dr Ewy Dąbrowskiej

 1. Home
 2. Wellness Medical Spa
 3. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Get details
Background photo

Dieta Warzywno- Owocowa

Dieta warzywno - owocowa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej to wyjątkowa kuracja oczyszczająca, odchudzająca i lecznicza. Jest to naturalna i jedna z najskuteczniejszych metod leczenia chorób cywilizacyjnych. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń nauki oraz bogactwa roślin pomagamy zmienić życie na lepsze.

Wskazania

Dieta warzywno-owocowa jest wskazana dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących m.in. na:

 • Nadwagę,otyłość
 • Częste infekcje, alergie, choroby autoagresywne
 • Choroby układu krążenia ( np. nadciśnienie tętnicze, miażdżyca )

Czytaj więcej

Korzyści z diety

Dieta warzywno - owocowa nie jest uciążliwa i nie wymaga szczególnej wiedzy. Nie towarzyszą jej niemiłe objawy typowe dla różnych diet takie jak, na przykład: ciągłe ssanie w żołądku, drżenie rąk czy senność. Jej głównym celem jest oczyszczenie organizmu z tokstyn i przywrócenie mu wewnętrznej równowagi. Utrata wagi jest tylko jedną z dodatkowych korzyści, która przychodzi dość szybko. Częste posiłki, niski indeks kaloryczności składników pokarmowych, konieczność chrupania i długiego przeżuwania w większości surowych produktów sprawia, że posiłki trwają długo i wywołują efekt nasycenia.

Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowej

Oferujemy wykonanie szczegółowego panelu w kierunku nietolerancji pokarmowej, opartego o technikę mikromacierzową, pozwalający na wykluczenie reakcji krzyżowych pomiędzy pokarmami i skomponowanie kompleksowych zaleceń żywieniowych. Test jest doskonałym uzupełnieniem diety warzywno - owocowej i pozwala na eliminację składników przyczyniających się do zaburzeń w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Wyeliminuj objawy

 • ogólne osłabienie, ciągłe zmęczenie
 • brak koncentracji i obniżony nastrój
 • zaburzenia w funkcjonowaniu jelit
 • biegunki i wymioty
 • zmiany skórne
 • bóle głowy
 • bóle i obrzęki stawów

Więcej na temat testów

Smacznie i Zdrowo!

Smakuj Zdrowie!

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej to bogactwo smaków, dzięki którym odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu. Spożywane na co dzień posiłki mogą być pyszną alternatywą dla tabletek - zdrowe odżywianie to często najlepsze lekarstwo! Warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki pozwolą poznać nowe smaki. Pomysły naszego szefa kuchni to gwarancja smacznych i urozmaiconych posiłków serwowanych zgodnie z zaleceniami instytutu zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Przykładowe Menu

Ruch to zdrowie!

Aktywność fizyczna w diecie dr Ewy Dąbrowskiej odgrywa ważną rolę. Szybciej pozbywamy się toksyn, chronimy mięśnie i zwiększamy spalanie zapasów tkanki tłuszczowej. Nasi wykwalifikowani terapeuci zadbają o odpowiednią dawkę aktywności podczas pobytu w Kormoran Wellness Medical Spa

 

Zajęcia

 • Dzień zaczynami aktywną pobudką w ogrodzie lub na plaży jeszcze przed  śniadaniem-zajęcia oddechowe i stretching.
 • Przed obiadem wspólnie ćwiczymy w wodzie: aqua-rowerki lub aqua fitness lub na wesoło rozgrywki wodnej piłki ręcznej.
 • Późnym popołudniem czas na zajęcia out door- na świeżym powietrzu: siłownia pod chmurką, zdrowy kręgosłup, jogging plażą z morsowaniem, wycieczka rowerowa...

Pakiety z dietą

Show all packages
newsletter
Subscribe our newsletter!