Book online

Prices & packages

Best holidays in poland

  1. Home
  2. Prices & packages
Background photo
All
Dłuższy pobyt
For Family

Żyj Well! Najlepsze pakiety Medi & Spa nad morzem

W Kormoran Wellness Medical & Spa doskonale wiemy, że nasze zdrowie i samopoczucie zależy od wielu czynników. Chociaż dzisiejszy świat pędzi w zawrotnym czasie, my proponujemy zatrzymanie się, aktywny odpoczynek i spokojne, wnikliwe wsłuchanie się w swoje ciało. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, ile rzeczy mówią im własne organizmy. Spróbujemy więc nauczyć Cię, jak odczytywać takie sygnały.

Przyjeżdżając na weekend SPA nad morzem zrelaksujesz się  i wzmocnisz równowagę ducha i ciała. Wellness to zdrowa równowaga! To stan, w którym jesteśmy silni i potrafimy obronić się przed przemęczeniem, chorobami i depresją. Welleness to także świadomy styl życia. Wierzymy, że tylko w ten sposób będziemy mogli osiągnąć pełnię szczęścia. Żyj Well!

Programy, które powstały w Kormoran Wellness Medical&Spa, zostały przygotowane pod okiem specjalistów. Dzięki nim wiemy, że działać należy kompleksowo, nie omijając żadnego aspektu wpływającego na nasze ogólne samopoczucie. Dbanie o kondycję fizyczną, bez troski o kondycję psychiczną, nie przyniesie odpowiednich skutków. Tak samo, jak dbanie o kondycję psychiczną bez dbania o dietę. Chcemy pokazać Państwu, w jaki sposób można rozpocząć życie aktywne, zdrowe oraz świadome. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Przygotowane przez naszych terapeutów programy Medical kompleksowo zadbają o Twój organizm. Wspólnie znajdziemy przyczyny wszystkich Twoich dolegliwości i pomożemy Ci się z nimi skutecznie uporać! Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i naszym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci to zachować sprawność na kolejne długie lata. Nauczenie Cię świadomej, indywidualnej terapii w warunkach domowych jest dla nas niezwykle istotne.

W centrum MEDICAL dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dlatego też tak ważne są wnikliwe konsultacje z naszymi specjalistami, w tym m.in. fizjoterapeutami. Tylko indywidualnie dobrane ćwiczenia i zabiegi sprawią, że bezpiecznie i skutecznie poradzisz sobie ze swoimi dolegliwościami. Wypoczynek, rehabilitacja i sport mają także działanie profilaktyczne i zapobiegają powstawaniu kolejnych dysfunkcji organizmu. Weekend w Spa nad morzem może być początkiem nowej drogi życia!

Pomocne przy powrocie do zdrowia będą także nasze centrum SPA & Wellness. Relaks i zadbanie o swoje ciało doskonale wpłynie na Twoją kondycję psychiczną, która także ma wpływ na funkcjonowanie naszego ciała. Ruch w wodzie jest najskuteczniejszy przy wielu dolegliwościach, m.in. chorobach kręgosłupa, zapaleniu stawów, astmie czy osteoporozie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia w basenie sprawdzą się dla osób w każdym wieku, a także dla kobiet w ciąży. Ich głównym atutem jest to, że zwiększają ruchomość stawów, nie obciążając ich przy tym.

Nasze programy pobytowe są skierowane do wszystkich, którzy czują, że ich organizm domaga się pilnego zadbania o swoje potrzeby. Nauczymy Cię go słuchać i pracować tak, byś poczuł się znów dobrze. Kormoran to najlepsze Spa dla dwojga nad morzem!

newsletter
Subscribe our newsletter!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close